رفتن به نوشته‌ها

وبلاگ نویسی چیست ؟ چرا و چگونه نوشتن را شروع کنیم؟

وبلاگ نویسی و اینکه چطور وبلاگ بنویسیم و چرا باید وبلاگ نویس باشیم یکی از بحث هاییست که کم کم رو به افول رفته است. حتی خود من با سابقه چندین ساله ی پرسه زدن توی کوچه پس کوچه های اینترنت مدت نسبتا زیادی هست که از این اتفاقِ خوب فاصله گرفتم. اما دوباره برگشتم 🙂

وبلاگ چیست و چگونه وبلاگ نویسی را شروع کنیم

میخواهم از مسیر جدید زندگی ام اینجا بنویسم.

سال های زیادی بود در سرویس های مختلف وبلاگ نویسی میکردم. اما دلایل زیادی باعث شد فاصله ای نسبتا طولانی مدت بگیرم با اتفاقِ زیبای وبلاگ نویسی. اما خب دوباره برگشتم تا زندگی جدیدی رو اغاز کنم با طعم دلنشین نوشتن در مورد علایق، مهارت ها و مسیر زندگی ای که دارم از نو میسازم.

راستش رو بخواهی من همیشه برای شروع کردن یا پایان دادن به هر کاری توی زندگیم با خدای خودم حرف میزنم و کمک میخواهم که آیا شروع کنم؟ ادامه بدم؟ یا حتی تموم کنم؟

چند روز پیش تصمیم گرفتم وارد دنیای زیبای برنامه نویسی بشم و بیام دوباره توی همین فضای اینترنت قدمی بذارم و خیلی جدی تر از قبل تجربیات جدیدی یاد بگیرم، چیزهایی که بلد هستم رو با شما به اشتراک بذارم و بنویسم و فعالیتم رو گسترده تر از قبل کنم. شب هنگامی قبل از خواب به خدای خودم گفتم خدایا شروع کنم؟ باید باورتان بشود که هر روز دارم نشانه هایی رو میبینم که به من میگه قطعا باید شروع کنی چونکه تو بهترینِ زندگی خودت هستی و باید بهترین ِ زندگی دیگران هم باشی.

چرا باید بنویسیم؟

نوشتن علاوه بر اینکه میتواند به دیگران نشان بدهد ما چه کسی هستیم و چه فکری میکنیم، میتواند تفکر ما رو خیلی بزرگ تر کند و حتی ما را با خودمان بیشتر آشنا کند.

وقتی فکری دارید، محصولی برای فروش دارید، یا حتی درد و دلی برای گفتن با آدم هایی که شما را میخوانند، وبلاگ نویسی میتواند کاری سرگرم کننده، راهی مطمئن برای دیده شدن و نشان دادن اینکه ما چه هستیم و چه میکنیم باشد.

من هم شروع کردم در مورد نوشتن به اینکه که هستم و چه میکنم.

من پوریا عباسی هستم از شیرازِ با صفا. از خیلی قدیم تر ها که صدای غیژ غیژ اینترنت را هنوز فراموش نکرده ایم مینوشتم و میخواندم و برای خودم در این فضا قدم میزدم.

من در همه ی شبکه های اجتماعی با نام اختصاری Poshteboom فعالیت دارم و روزمرگی هام رو با دوستان و مجازی هایم به اشتراک میذارم.

پس تو هم شروع کن. با این شعار: بنویسیم تا هوا تازه شود 😉

منتشر شده در روزمرگی

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *